baner
czwartek, 28 stycznia 2021 roku
powiększ czcionkę  large default small
wersja tekstowa
Start Aktualności
Aktualności
Zaproszenie na Konwencję: Międzypokoleniowe Dni Aktywności 24 – 26 września 2012 r. – Torwar, ul. Łazienkowska 6a, Warszawa PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Konwencji: Międzypokoleniowe Dni Aktywności, która odbędzie się w dniach 24-26 września 2012 r. na warszawskim Torwarze. Konwencja ma celu dyskusję oraz prezentację dobrych praktyk aktywności osób starszych wśród seniorów oraz organizacji seniorskich, w tym Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Ponadto w czasie obrad, warsztatów i prezentacji pozwoli na przedstawienie różnych form aktywności seniorów oraz przyszłości polityki senioralnej oraz aktywnego starzenia w Polsce.
Konwencja została zorganizowana w związku z obchodami Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej oraz uruchomieniem w sierpniu 2012 r. Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013,

W czasie Konwencji przewidziano udział wielu znamienitych gości: polityków, ekspertów z kraju i zagranicy oraz gwiazd sportu.

Program Konwencji dostępny jest w tym miejscu: Program

Uprzejmie informujemy:

1. W czasie Konwencji 24 września 2012 r. zostanie uruchomiony punkt informacyjny ws. I edycji konkursu otwartego na najlepsze projekty wspierające aktywność seniorów.

2. Konwencji towarzyszą Targi Aktywni 50+, do odwiedzenia których serdecznie zapraszamy – przewidziano wiele atrakcji dla zwiedzających.

3. Dla uczestników Konwencji została przygotowania bezpłatna specjalna linia autobusowa nr 971 z Dworca Centralnego.

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz rejestracji pod poniższym linkiem:
Rejestracja