baner
środa, 21 października 2020 roku
powiększ czcionkę  large default small
wersja tekstowa
Start Komunikaty Zapytanie ofertowe na usługi zaprojektowania, stworzenia, utrzymania i administrowania strony internetowej dla projektu pn. „Równość kobiet i mężczyzn w procesach podejmowania decyzji ekonomicznych – narzędziem zmiany społecznej"
Zapytanie ofertowe na usługi zaprojektowania, stworzenia, utrzymania i administrowania strony internetowej dla projektu pn. „Równość kobiet i mężczyzn w procesach podejmowania decyzji ekonomicznych – narzędziem zmiany społecznej" PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu „Równość kobiet i mężczyzn w procesach podejmowania decyzji ekonomicznych – narzędziem zmiany społecznej”  współfinansowanego w ramach Europejskiego Programu PROGRESS Departament Analiz Ekonomicznych i Prognoz poszukuje wykonawcy do realizacji usługi zaprojektowania, stworzenia, utrzymania i administrowania strony internetowej  dla ww. projektu.

 

Wyjaśnienie:

Ze względu na pojawiające się wątpliwości dotyczące projektów graficznych oraz przedstawienia wstępnej wersji projektu pragniemy wyjaśnić:

- Na etapie składania oferty oczekujemy wizualizacji strony w formacie jednego z popularnych plików graficznych np. JPG, PNG, BMP itp.

- W terminie 10 dni od podpisania umowy, Wykonawca powinien przedstawić wstępną wersję serwisu, wykorzystującą proponowany na etapie składania oferty i wybrany przez Zamawiającego projekt graficzny.

 

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty:

Zapytanie ofertowe zostało opublikowane na stronie internetowej MPiPS oraz zostało skierowane drogą mailową do 34 podmiotów.

We wskazanym przez Zamawiającego terminie wpłynęło 13 ofert.

Oferta, która w największym stopniu spełniania kryteria określone w zapytaniu, została złożona przez firmę sm32 STUDIO Marek Mucharski.

 

Zapytanie ofertowe - Pobierz

Załączniki do zapytania ofertowego - Pobierz