baner
czwartek, 28 stycznia 2021 roku
powiększ czcionkę  large default small
wersja tekstowa
Start Komunikaty "Zainwestuj w doświadczenie..." Fundacji Grejpfrut został zarekomendowany do dofinansowania w ramach Konkursu Inicjatyw Organizacji Pozarządowych
"Zainwestuj w doświadczenie..." Fundacji Grejpfrut został zarekomendowany do dofinansowania w ramach Konkursu Inicjatyw Organizacji Pozarządowych PDF Drukuj Email

Zainwestuj w doświadczenie!

Już 13 września Fundacja Inicjatyw Społecznych i Kulturowych "Grejpfrut" rusza z realizacją projektu "Zainwestuj w doświadczenie: promocja efektywnego zarządzania wiekiem" w ramach "Konkursu inicjatyw organizacji pozarządowych" zorganizowanego poprzez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Projekt ma na celu stworzenie ogólnopolskiego przewodnika po dobrych praktykach zarządzania wiekiem przez firmy i podmioty ekonomii społecznej (z wyłączeniem fundacji nie prowadzących działalności gospodarczej) z powiatów: oławskiego, wołowskiego, oleśnickiego, trzebnickiego, strzelińskiego, średzkiego, wrocławskiego oraz z miasta Wrocław. Zapraszamy firmy do zgłaszania swoich rozwiązań kadrowych (formularz do pobrania), dotyczących przeciwdziałania dyskryminacji ze względu na wiek pracowników, ich płeć, efektywne metody podnoszenia lub poszerzania kwalifikacji starszych pracowników itp. Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najlepsze (atrakcyjne i innowacyjne), następnie skontaktujemy się z firmami i przeprowadzimy krótki wywiad, który zostanie zamieszczony w bezpłatnym przewodniku - będzie on dostępny dla innych firm, instytucji i osób zainteresowanych tematem. Jest to świetna okazji do promocji nowych rozwiązań kadrowych.

Termin nadsyłania zgłoszeń do 24.09.2010 r.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat projektu lub wypełnienia formularza, można kontaktować się z nami drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub telefonicznie 791 986 867.

Zapraszamy do nadsyłania swoich zgłoszeń.

Wersja .doc formularza, do edycji: Formularz