baner
środa, 24 lutego 2021 roku
powiększ czcionkę  large default small
wersja tekstowa
Start Program 50+
Program 50+

Program „Solidarność pokoleń. Działania dla zwiększenia aktywności zawodowej osób w  wieku  50+ jest pakietem działań rządowych zmierzających do zwiększenia zatrudnienia osób  powyżej 50-tego roku życia w Polsce.Program ten zakłada z jednej strony działania, które  zwiększają zachęty do zatrudnienia osób w wieku 50+ przez przedsiębiorców, a z drugiej strony  działania, które sprzyjają poprawie kwalifikacji, umiejętności i efektywności pracy tych osób.

Poniżej prezentowane są aktualne informacje o realizacji Programu.

W celu pobrania dokumentów programowych zapraszamy do działu Program 50+  "Solidarność pokoleń" w zakładce Raporty i publikacje.Promocja zatrudnienia osób w wieku 50+: „JAK WSPIERAĆ SKUTECZNIE? DOBRE PRAKTYKI W ZAKRESIE AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ” PDF Drukuj Email
Wiadomości Programu 50+
Czwartek, 03 Grudzień 2015 09:27

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zorganizowało cykl czterech konferencji regionalnych pt. „Jak skutecznie wspierać? Dobre praktyki w zakresie aktywizacji zawodowej osób w wieku 50+” oraz konferencję krajową pn. „Jak efektywnie aktywizować zawodowo na rynku pracy osoby w wieku 50+”. Ich celem była promocja zatrudnienia osób w wieku 50+. Przedstawiciele urzędów pracy, organizacji pozarządowych oraz władz rządowych i samorządowych dzielili się doświadczeniami i praktykami dotyczącymi problemów osób 50+ na rynku pracy.

Opracowanie pt. „JAK WSPIERAĆ SKUTECZNIE? DOBRE PRAKTYKI W ZAKRESIE AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ” stanowi podsumowanie cyklu konferencji. Zawiera krótki opis najbardziej skutecznych rozwiązań w zakresie aktywizacji zawodowej osób w wieku 50+ oraz linki do prezentacji i zdjęć z każdej z konferencji.

Opracowanie do pobrania w tym miejscu.

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL