baner
czwartek, 28 stycznia 2021 roku
powiększ czcionkę  large default small
wersja tekstowa
Start Nieformalny Zespół ds. ER 2012
Zespół ds. ER 2012 PDF Drukuj Email

W związku z Europejskim Rokiem Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej 2012 (ER 2012) w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej zaplanowano powołanie nieformalnego Zespołu ds. ER 2012.

Działalność Zespołu będzie się polegała na interaktywnej współpracy w sprawach wydarzeń i inicjatyw realizowanych w związku z ER 2012. W ten sposób MPiPS chce kontynuować cenne doświadczenie i wsparcie merytoryczne, które otrzymało ze strony różnych organizacji i instytucji w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu 2011.

Celem powołania Zespołu ds. ER 2012 jest możliwość aktywnej współpracy oraz wymiany poglądów ws. bieżących działań w związku z ER 2012, przy wykorzystaniu komunikacji elektronicznej. W zależności od potrzeb będą organizowane spotkania w celu ustalenia głównych kierunków działań w związku z inicjatywami na rzecz ER 2012.

Zainteresowane osoby prosimy o przekazanie krótkiej informacji nt. reprezentowanej instytucji oraz działalności w obszarze aktywności osób starszych.

W celu zapewnienia efektywności działania Zespołu liczba jego członków jest ograniczona.

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w pracach Zespołu ds. ER 2012 prosimy przesyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 15 lutego 2012 r.

Potwierdzenie włączenia Państwa do Zespołu ds. ER 2012 zostanie przekazane drogą mailową.